Вы здесь

Майже 40% українців оптимістично налаштовані на 2021 рік

Майже 40% українців вважають, що 2021 рік буде кращим, ніж попередній.

Про це свідчать дані опитування Gallup International, яке в Україні було проведене фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології на початку грудня 2020 року.

За результатами дослідження, 37% українців вважають, що 2021 рік буде кращим, ніж попередній.

43% опитаних із 41 країни світу вважають, що наступні дванадцять місяців будуть кращими за попередні, 24% — що будуть гіршими та 26% — такими ж, — йдетьсья в повідомленні.

Песимізм найвищий у Гонконзі (57% вважають, що стане гірше), тоді як оптимізм найсильніший в Азербайджані (73% — що стане краще).

Оптимізм також не поширюється і щодо розвитку світової економіки.

Приблизно кожен другий (46%) вважає, що 2021 рік буде роком економічних труднощів, і лише 25% вважають, що це буде рік економічного процвітання, — йдеться в результатах опитування.

У цілому саме громадяни ЄС підтримують цей песимізм, оскільки 63% з них вважають, що наступний рік буде економічно складним.

Тим часом 51% українців вважають, що наступний рік буде роком економічних труднощів.

Міжнародне опитування Gallup International (EoY) цього року було проведене у 41 країні світу. В ході опитування проведено 1000 інтерв`ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,5%.

Джерело


Рекомендуем: