Вы здесь

Ляшко з’ясував, що п’ють «слуги народу»: «Це треба зупинити»

Те, що роблять «слуги народу», треба негайно зупинити, — впевнений Олег Ляшко. Радикал з’ясував і розповів українцям, що п’ють «слуги народу». На його думку, вони вживають таке, що люди навіть не здогадуються, як цей напій діє на їхні думки, рішення та бачення майбутнього України і, чим цей «путч» обернеться для самих українців. Про це він написав у соцмережі.

Олег Ляшко зробив гучну заяву. Адже, назвав українську владу мало не вампірами, які живуть за рахунок українського люду.

“Не слуги народу, а кровопивці народу”, — написав політик.

Ляшко наголосив, що з таким рейтингом, який зараз є у «слуг», вони не мають права приймати жодних рішень.

“Зеленський розпустив минулий Парламент через його низький рейтинг. Останнє соціологічне опитування показує, що лише 6% людей підтримує діяльність нинішньої Верховної Ради, де більшість захопили “слуги”. З такими рейтингами і “слугами” влада немає не лише жодного мандату народу, а навіть морального права продавати нашу землю, дерибанити державну власність, легалізовувати азартні ігри і проституцію всупереч волі більшості громадян”, — впевнений пан Олег.

Крім того, він назвав їх не лише «кровопивцями», а й дав не дуже літературну характеристику Парламенту за президентства Зеленського.

“Якщо дивитись, хто там зараз сидить. Якийсь “Скотний двір” Оруела! Гвалт*вники, уб*вці, ал*ментщики, педо*іли — жодного дня без скандалу не минає”, — пише Ляшко.

Не менш яскраво написав він і про Уряд.

“В уряді такі ж брехуни, як і в Раді. Головний із них — технічний прем’єр-міністр. Всі пам‘ятають, як цей переросток заїхав у Кабмін на самокаті, а тепер літає у другорядні відрядження на державному літаку за мільйони народних гривень. У найбіднішій країні Європи! Де більшість людей без субсидії не здатні самостійно заплатити за комуналку! І сором не задушить цих ненажерливих “слуг”?”, — запитується політик.

Тому він закликав українців, що треба діяти, що це треба зупинити. Адже, Ляшко з’ясував, що п’ють «слуги народу» українську кров.

“Це не слуги народу, а кровопивці! Наше завдання — об’єднуватись і протистояти знищенню країни”, — резюмував радикал.

Источник: https://golapravda.blog/

Загрузка...
Loading...

Рекомендуем: