Вы здесь

Лягатимемо під колеса – у Нових Санжарах проти українців, яких привезли з Китаю

Зранку перед Новими Санжарами на Полтавщині місцеві перекрили всі в’їзди до райцентру. Туди мають привезти евакуйованих із Китаю людей — їх розмістять у санаторії МВС.

Зараз під Новими Санжарами люди палять шини, тривають масштабні сутички місцевих із правоохоронцями. Місцеві зібралися біля санаторію, стояли там усю ніч. Зранку на трасі бачили 2 БТРи.

«Мій син цілу ніч стояв під санаторієм, — розповідає телефоном Тетяна Олексіївна з Судівки Новосанжарського району. — До санаторію «Нові Санжари» зійшлися всі Нові Санжари, вся Лелюхівка і Судіївка. Люди бачили два БТРи і два автобуси, які направилися до санаторію. Вони проїхали через мыст у селищі, людей, якы перекривали міст, звідти розігнали. Дехто розповідає, що людей били. У Нових Санжарах велика паніка, до людей ніхто не вийшов і нічого офіційно не сказав».

В’їзди в Нові Санжари та Лелюхівку заблокували місцеві автомобілісти. Близько двох десятків автівок, деякі з причепами, припарковані по обидві сторони автодороги, що веде в селище від траси М-22 Полтава — Олександрія. Наразі з протестувальниками спілкується начальник поліції Полтавщини Іван Виговський та очікують на губернатора області Олега Синєгубова.

«У разі прибуття гостей будемо палити шини, лягати під колеса, перекривати державну трасу», – кажуть пікетувальники.

Джерело: https://gazeta.ua/

Рекомендуем: