Вы здесь

«Квартал 95» потролив Зеленського на Новий рік і показав Зіброва в ролі наступного президента

Актори студії «Квартал 95» потролили президента України Володимира Зеленського в новорічному випуску шоу «Вечірній квартал» на телеканалі «1+1». У ролі наступного ймовірного глави держави вони представили народного артиста Павла Зіброва.

Зокрема, вони показали номер, у якому «Зеленський» спочатку «перенісся» на початок 2020 року, а потім – на п’ять років уперед, у 2025-й. Відео опубліковано на YouTube .

Актор Юрій Великий у ролі президента «опиняється» на початку 2020 року через те, що загадав відповідне бажання в новорічну ніч. Він починає думати про те, як виправити всі попередні помилки влади. Серед ідей – продаж Миколою Тищенком ресторану «Велюр», який оскандалився під час локдауну, а також заборона в місті Луцьку громадського транспорту, щоб уникнути захоплення в заручники пасажирів автобуса, що відбулося там у липні 2020-го.

Актор "Кварталу" Юрій Великий у ролі Володимира Зеленського.

Пізніше «Зеленському» показують, що може відбутися в 2025 році, якщо ніяк не вплинути на ситуацію в країні, що виникла під час коронавірусної кризи. Зокрема, у ролі наступного «президента» вони представили українського співака Павла Зіброва, ймовірно, натякаючи на те, що той також є популярним шоуменом.

У "Вечірньому кварталі" Зіброва показали в ролі нового президента України.

У кінці пародії «Володимир Зеленський» проголошує новорічну промову, у якій робить відсилання до знаменитого треку Chica Bamboni гурту MOZGI, що став хітом у соціальній мережі TikTok.

У "Вечірньому кварталі" потролили Зеленського.

«2020 рік був для нас важким, але ми впоралися. Хотілося б пообіцяти, що все погане залишиться у старому році. Але щоб потім ніхто не говорив, що я не виконую своїх обіцянок, я краще вам так скажу: обіцяю, наступного року все в нас буде Chica Bamboni!» – зазначив артист «Кварталу» Юрій Великий, який пародіював Зеленського.

Источник


Рекомендуем: