Вы здесь

Кравчук заявив, що готовий відстрілювати ворога в разі вторгнення армії РФ. Відео

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент України Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії Росії.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24», відповідаючи на запитання про готовність особистої зброї та дії «в разі парашутного десантування ворожих десантників» (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«Зброя почищена і підготовлена… Є охорона і пристрілювальні місця… Хоча я погано бачу, але стріляю добре. Буду до останнього – поки руки зброю триматимуть і поки ворога бачитиму. Я його, сучого сина, до себе не запрошував. Сам прийшов. Що буде далі? Мені не цікаво, але я його вб’ю… Торік був на полюванні. Зі 150-ти метрів, із першого пострілу точно в ціль. Ніхто спочатку не повірив», – поділився Кравчук.

Зазначимо: перед цим в ефірі того ж каналу він підкреслив, що, незважаючи на «оптимістичні заяви» з боку РФ, вона не готова до широкомасштабних дій.

«Вона має дуже багато внутрішніх проблем і, за всієї непередбачуваності її вождів, страх перед майбутнім притаманний усім. Думаю, що Путін дуже добре знає, чим це може закінчитися для нього… Правда на стороні України і ми вже не ті, що були сім років тому», – додав Кравчук.

Слова Леоніда Макаровича про готовність відстрілювати ворога в разі вторгнення армії РФ на відео з 23:05.

Джерело


Рекомендуем: