Вы здесь

Кошмар ЄС повертається: Десятки тисяч сирійських біженців ринули з Туреччини до Європи. На грецькому кордоні мігранти б’ються з правоохоронцями

Вже понад 47 тисяч сирійців перетнули кордони Туреччини з Євросоюзом після того, як Анкара вирішила не стримувати втікачів. Про це повідомляє повідомив міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу у своєму Twitter, зазначають Патріоти України.

«Кількість мігрантів, які залишають Туреччину з Едірне, станом на 23:50 склала 47 113», — написав Сойлу.

Мігранти залишають Туреччину через прикордонну провінцію Едірне, торуючи свій шлях до сусідніх Болгарії та Греції.

У свою чергу Греція намагається завадити потраплянню на свою територію втікачів. Загалом грецька сторона запобігла чотирьом тисячам нелегальних перетинів кордону, повідомив після кризового засідання уряду країни його речник Стеліос Пецас.

У буферній зоні між двома кордонами в пункті пропуску Кастаніс опинилися близько 500 людей. За даними грецького уряду, з турецького боку біля пункту пропуску зібралися ще три тисячі мігрантів. Грецькі правоохоронці затримали 66 осіб, які прорвалися на територію країни. Вони змушені були застосувати сльозогінний газ проти мігрантів, які жбурляли в них каміння.

Через ситуацію, що склалася, очільник грецького МЗС Нікос Дендіас попросив скликати спеціальне засідання міністрів закордонних справ країн Євросоюзу. Зустріч запланована на 5 березня у Загребі.

КопироватьAMP код

Рекомендуем: