Вы здесь

Кондратюк накинувся на Зеленського з жорсткою критикою: новий політичний треш

Ігор Кондратюк розкритикував новообраного президента Володимира Зеленського

Відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк висловив свою думку про новоспеченого президента Володимира Зеленського та його юридичного радника Андрія Богдана. Передає Clutch.

Ще напередодні президентських виборів Ігор Кондратюк зробив публічний випад у бік Володимира Зеленського, назвавши майбутнього гаранта і його команду «слабоінтелллектуальними нервовими «повстанцями». Після офіційного обрання колишнього шоумена Кондратюк продовжує критикувати його на своїй сторінці в Facebook.

Нещодавно український продюсер висловився щодо інтерв’ю, яке дав юрист і екс-заступник міністра Кабінету міністрів України Андрій Богдан.

«Український політичний новий треш (не плутати зі старим, тому що «він уже не діє»). Складається враження, що Україною будуть правити ось цей недолюстрованний… юрист і сценаристи серіалу Слуга народу. Може ще й Ігор Валерійович, якщо захоче… «Партія, дай покерувати!» (Жарт з часів перебудови команди КВН з Дніпропетровська). Треш – так треш!» – написав Ігор Кондратюк.

Раніше повідомлялося, що український телеведучий, продюсер та шоумен Ігор Кондратюк вирішив трохи остудити пристрасті з Зеленським і Порошенко, закликавши колишнього президента України — Віктора Федоровича Януковича до порушення тривалої тиші. 

«Що ж Янукович відмовчується? Віктор Хфедорович! Що там у Ростові говорять? За кого голосувати, гарант ви хр*нов? Порадьте вашим виборцям — вони, дурні, нікуди не поділися! Хто з двох фіналістів є представником геноциду української нації? А хто — навпаки? Кого ви бачите у новорічну ніч під йолкою? Астанавітє своє мовчання, праффесор!» — жартує Кондратюк.

Джерело:  Знай.uа 

Загрузка...
Loading...

Рекомендуем: