Вы здесь

Кадиров заступився за Путіна і назвав Байдена «небезпечним для всього людства»

Глава Чечні Рамзан Кадиров назвав «небезпечним для всього людства» президента США Джо Байдена і порадив йому лікуватися. Так соратник російського лідера відреагував на слова демократа про Путіна-«вбивцю».

Відповідну думку він висловив у своєму Telegram-каналі. За його словами, режими в Америці змінюються, але «жоден із її керівників не відступає від ролі світового шерифа».

«Однозначно, що Байдену лікуватися треба, а не керувати країною. Людина, яка не знає, як звуть міністра оборони США, назви силових структур, реально небезпечна для суспільства. Я думав, він тільки санкціями несе загрозу проти нас, але як ми переконуємося, небезпечний Байден для всього людства», – написав Кадиров.

Він зазначив, мовляв, уявляв собі американського лідера «більш грамотним політиком», думав, що у нього «свої тверезі погляди на подальший розвиток відносин із рештою світу». Водночас лідер Чечні попросив адміністрацію Білого дому «дуже уважно стежити за Байденом».

«І на цьому тлі він судить Росію і критикує Володимира Путіна. Зауважте, лідер країни, яка тільки з кінця 20 століття є винуватцем масштабних воєн у десятках країн… сьогодні має нахабство називати президента Росії вбивцею», – висловив обурення соратник Путіна. ⠀

Ба більше, в кінці він додав, що запрошує Байдена до себе у Грозний, хоч той і був включений в його санкційний список, щоб «вилікувати його або щонайменше відновити йому пам’ять».

Джерело


Рекомендуем: