Вы здесь

Ірина Білик розповіла, чи піде в політику: “Інтерес до мого імені великий”

Українська співачка Ірина Білик зробила новий пост в своєму Instagram

Українська співачка Ірина Білик днями приголомшила фанатів несподіваним запитанням. Вона опублікувала в своєму Instagram нове фото, а в підписі до нього запитала, чи голосували б вони за неї, якби вона балотувалася в Президенти України на майбутніх виборах в березні 2019 року, повідомляє Clutch.

Через три дні після скандальної публікації видання КП в Україні розпитало Ірину про те, чи дійсно вона має намір стати частиною великої політики нашої країни. За твердженням співачки, вона очікувала ажіотажу навколо своєї нової публікації. Також вона сказала, що хотіла дізнатися думку своїх передплатників щодо її кандидатури.

«Мені було цікаво, що скажуть мої фанати, якщо раптом побачать мене на політичних бігбордах. І те, що з-за цього поста піднявся такий шум, значить, інтерес до мого імені великий і різнобічний. Хтось не хоче, щоб я завершувала співочу кар’єру, а хтось, навпаки, із задоволенням спостерігав би за мною в ролі міністра культури»

«Все вийшло дуже кумедно. Ну, не тільки ж політикам збирати мільйонні лайки! »- розповіла співачка.
Поки складно судити, чи була це продумана піар-акція або ж Ірина дійсно просто поцікавилася у шанувальників їх думкою з цього приводу.

Звернемо увагу, що Білик також супроводжувала своє послання тегами «Білиr мій президент» і «вибори2019». Примітно, що подібна ініціатива сподобалася не всім фанатам співачки.

«Навіщо воно вам треба? Хочете, щоб люди не поважали?», «Немає. Ви створені для любові, а не політики», «святий господь. Співай, Ірина», «не лізьте ви в цю бандитську зграю. Ви потрібні на сцені», «Кожен повинен бути на своєму місці», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, Ірина Білик видала сімейний «секрет»: «Він побив всі іграшки». Українська співачка Ірина Білик поділилася забавною новорічної історією про 3-річного сина.

За лаштунками проекту «Фантастичної ночі на каналі Україна», який вийде на каналі Україна 31 грудня, відома співачка Ірина Білик поділилася цікавими історіями, які траплялися на Новий рік.

Джерело: https://politeka.net/


Рекомендуем: