Вы здесь

Хто вийде у другий тур виборів: з’явилися свіжі рейтинги, такого не очікував ніхто

За останні тижні лідер «Батьківщини» збільшила свою підтримку, і сьогодні випереджає Петра Порошенка на 2%.

У другий тур президентських виборів 2019 виходять Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко. Про це свідчать результати дослідження, проведеного аналітичною групою «Социопрогноз» на замовлення Інституту аналізу та прогнозування.

За останні тижні лідер «Батьківщини» збільшила свою підтримку, і сьогодні випереджає Петра Порошенка на 2%.

Загальнонаціональне опитування проводилося з 19 по 26 березня 2019 року у всіх областях України і р. Києві Інститутом аналізу і прогнозування спільно з аналітичною групою «Социопрогноз» за підтримки Київського прес-клубу.

Всього опитано 2000 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв’ю (один на один) за місцем проживання людини. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Раніше повідомлялося, що кандидат в президенти України Володимир Зеленский дав журналісту НВ Максиму Бутченко дивний пораду. «Смішний» кандидат порадив журналісту «підібрати терпець», щоб коли-небудь зустрітися.

У неділю, 24 березня, Максим Бутченко написав у своєму Facebook, що Зеленський відмовився давати інтерв’ю такій кількості журналістів, що з них вже можна зібрати полк — «Полк ошуканих Зеленським».

Також сообащлось, що в штабі кандидата в президенти, коміка Володимира Зеленського назвали опонента, з яким слуга народу хотів би «зустрітися» в другому турі виборчої гонки.

У повідомленні говориться, що Зеленський хотів би бачити Анатолія Гриценка суперником у другому турі, який відбудеться 21 квітня.

Як повідомили в штабі слуги народу, для них не принципово, з ким виходити в другий тур виборів – з лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко або чинним президентом Петром Порошенком.

Джерело:Знай.uа


Рекомендуем: