Вы здесь

«Хто борець, той здобуває світ» — Порошенко привітав воїнів з Днем захисника України

П’ять років 14 жовтня українці відзначають нове свято, вшановуючи своїх героїв та захисників. Про це сказав п’ятий президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, вітаючи українських воїнів з Днем захисника України.

«Важко навіть уявити, але ще в 2014 році, коли «зелені чоловічки» вже окопалися в Криму, Україна відзначала день захисника за російським календарем 23 лютого, – говорить він. — За п’ять років 14 жовтня вкарбувалося в українську історичну пам’ять. Отже, рішення про нове свято було абсолютно правильним».

«Український народ поважає свою армію і пишається нею. Її боїться агресор. На неї з острахом озираються капітулянти», – підкреслив Порошенко.

Українська армія «виставила для них жирні червоні лінії, – і горе тому, хто їх перетне», додав він

«Бо плач не дав нікому ще свободи. А хто борець – той здобуває світ. Ці слова з «Маршу нової армії», нашої нової армії – найкраще передають атмосферу сьогоднішнього дня», – зауважив він.

14 жовтня українці офіційно відзначають державне свято День захисника України. Встановлене 2014 року указом президента. Дату обрано не випадково — цього дня в Україні відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також річницю створення УПА.

Джерело: https://gazeta.ua/

КопироватьAMP код

Рекомендуем: