Вы здесь

Гроші витрясатимуть з усіх, «великий брат» прагне тотального контролю: Нова влада готує неприємний «сюрприз» для українців

В Україні можуть ввести посімейне декларування доходів, яке повинно бути більш вигідним, ніж поточна система оподаткування. Про це заявив нардеп від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев, повідомляють Патріоти України.

За його словами, обов’язкове декларування доходів буде вводитися через рік-два після податкової амністії і добровільного декларування.

“Ми повинні спочатку скасувати можливість ухилення від оподаткування великого бізнесу і т. н. олігархату з використанням низькоподаткових юрисдикцій. Друге – ввести таке декларування, яке буде вигідно для платника податків”, – сказав він.

Як вважає Гетманцев, якого називають одним з основних претендентів на посаду керівника парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, українці зможуть не тільки індивідуально декларувати свої доходи, але і в складі сім’ї.

“Тобто, сплачуючи податок за родину в цілому. Якщо, наприклад, у вас є утриманці або пільговики, це все повинно враховуватися в рахунок зменшення сукупного оподатковуваного доходу. Наприклад, людина здобуває путівку на відпочинок в Україну, чому вона не може на цю суму зменшити оподатковуваний дохід? Держава повинна стимулювати такі витрати громадян – і ми це пропонуємо зробити”, – додав нардеп.

За його словами, податкова декларація в ідеалі повинна формуватися податковою службою з тих джерел інформації, які вона має (про зарплату людини, про майно), і направлятися в електронному вигляді платнику податків.

“Але щоб такий сервіс повноцінно працював, ми повинні інтегрувати всі реєстри. Що вже робиться, але дуже повільно, тому що самі держоргани цьому противляться”, – сказав він.

Джерело: Цензор.НЕТ


Рекомендуем: