Вы здесь

Геращенко призначили заступником глави МВС України

Геращенко став новим заступником Авакова

Колишнього нардепа Антона Геращенка призначили заступником міністра внутрішніх справ України. Про це у Facebook повідомив нардеп від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко, який присутній на засіданні Кабміну.

За його словами, Кабінет міністрів підтримав призначення Геращенка заступником міністра внутрішніх справ. Зазначимо, Геращенко є давнім соратником нинішнього глави МВС Арсена Авакова.

Геращенко призначили заступником глави МВС України

Він також додав, що Сергій Яровий залишився першим заступником. А крім Геращенка заступниками Авакова будуть Сергій Гончаров, Тетяна Ковальчук, Катерина Павлюченко і Олександр Гогілашвілі.

Яровий буде забезпечувати реалізацію державної політики в сфері публічної безпеки та порядку. Ковальчук відповідатиме за співпрацю з органами Європейського союзу і НАТО, а також іншими міжнародними організаціями.

Гончаров координуватиме питання роботи Єдиної інформаційної системи МВС, запуску Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту, забезпечення житлом. Катерина Павличенко координуватиме питання моніторингу за дотриманням прав і свобод людини в діяльності органів МВС.

Геращенко буде займатися координацією законодавчого забезпечення діяльності МВС, взаємодією з Верховною Радою України та парламентськими комітетами. Гогілашвілі займеться протидією обігу наркотиків.

Джерело: https://www.rbc.ua/

Рекомендуем: