Вы здесь

Геращенко не сподобалось на «гальорці» парламенту: «Ми б ще в їдальні сиділи чи в буфеті»

Геращенко і Разумков посперечалися через місця в Раді

Співголова фракції Порошенка Ірина Геращенко заявила, що поки спікер парламенту Дмитро Разумков не бачить, «слуги народу» бігають до них на «гальорку» за порадами.

Ірина Геращенко і Дмитро Разумков посперечалися в ефірі ток-шоу «Право на владу» через розсадження фракцій у новій Верховній Раді. Співголова «Європейської солідарності» поскаржилася, що їхню політичну силу відправили на гальорку.

Геращенко також заявила, що депутати «Слуги народу» бігають до них на «гальорку» з проханням роз’яснити законопроекти, за які вони голосують.

«Вони прекрасно розуміють, що в їхній фракції сьогодні є 254 голоси, завтра це буде трохи по-іншому, коли депутати почнуть читати законопроекти, за які вони поки тільки натискають кнопку. Поки що, друзі, вони підходять до нас на гальорку — у нас же опозицію відсадити на гальорку — поки спікер не бачить, не доглядає за своїми, радяться і цікавляться, що там написано: «Ви хоч скажіть нам правду». Ми ділимося з ними інформацією», — розповіла Геращенко.

Разумков спробував їй заперечити:

«Ірино Володимирівно, при всій повазі до вас, я хотів би нагадати, що саме ваш підпис стоїть під тим розміщенням фракцій», — сказав спікер.

«У нас вибору не було. Ми б ще в їдальні сиділи або в буфеті … «, — засміялася Геращенко.

«Неправда. Я був на тому засіданні, і тоді не виникало заперечень у «ЄС», як і у інших політичних сил. Знаходили компроміс …» — відповів Разумков.

Джерело: https://znaj.ua/

КопироватьAMP код

Рекомендуем: