Вы здесь

Фею зіграє чоловік. В мережу виклали кадри нової «Попелюшки»

В мережу виклали перші кадри з нового мюзиклу «Попелюшка». Стрічка, як очікується, має вийти на екрани восени цього року.

Попелюшку у фільмі зіграє 24-річна кубинсько-американська співачка Каміла Кабельйо, тоді як роль феї-хрещеної віддали 51-річному актору та співаку Біллі Портеру.

В одному з інтерв’ю він розповідав, що дуже схвильований через відповідальність, яку покладає на нього нова роль.

«Ми уявляємо цього персонажа (фею — Ред.) як гендерно-нейтрального. Принаймні, так я його граю. В магії немає гендеру. Думаю, нове покоління дійсно до такого готове. Діти — готові. Це дорослі гальмують», — заявляв Портер.

Склад акторів автори фільму оголосили ще у 2019 році, але тепер глядачі переконалися в тому, що вперше в історії екранізацій «Попелюшки» фею зіграє чоловік.

Думки інтернет-користувачів, які обговорювали перші кадри нової стрічки, розділилися.

«Я знаю, що Біллі Портер стане найкращою феєю в історії екранізацій «Попелюшки», — написав один з користувачів Twitter.

«Я на таку казку не піду», — відреагував інший, додавши, що в екранізаціях хоче бачити героїв казок такими, якими вони були завжди, а не гендерно-нейтральними.

Here’s your first look at @Camila_Cabello and @nickgalitzine in Cinderella, coming September 2021 to @PrimeVideo ✨💖 pic.twitter.com/mOT7dAdYTf— Cinderella (@Cinderella) May 13, 2021

Подібні суперечки щодо нового погляду на гендер чи колір шкіри героїв фільмів та мультфільмів останнім часом виникають регулярно.

Приміром, у 2019-му приводом для скандалу стало рішення затвердити на роль Русалоньки в римейку класичного мультфільму Disney темношкіру акторку Геллі Бейлі.

Тоді думки публіки так само розійшлися — одні називали це знущанням над оригінальним мультфільмом, інші — бажали юній акторці успіху й радили не звертати увагу на критиків.

У 2020-му аналогічні дискусії викликала новина про те, що королеву Англії Анну Болейн в новому серіалі зіграє темношкіра акторка Джоді Тейлор-Сміт.

Джерело


Рекомендуем: