Вы здесь

Ексміністр транспорту повертається в політику, причини вражають: «Соромно перед друзями»

Ексміністр транспорту Євген Червоненко має намір балотуватися у Верховну раду по одеському 134 одномандатному округу як самовисуванець. Своє рішення він прокоментував просто:

«Коли я побачив так звані нові обличчя, які хочуть в парламент, я прийняв для себе рішення повернутися в політику. Мене запрошували у багато партій, але я не ліз ні в які списки. Я йду самовисуванцем від Одеси, тому що мене двічі хотіли призначити головою Одеської ОДА. Один з указів навіть був підписаний. Третій — це конкурс, який був сфальсифікований. Я хочу змінювати цю країну і почну я з Одеси»

Відзначимо, що Євген Червоненко знаменитий скандалами, в які він потрапляє. Наприклад, коли він мало не побився в прямому ефірі з Інною Богословською.

На цей раз вже українці залишилися в шоці від передвиборної агітації ексміністра. Після того, як з’явилися білборди з неоднозначним текстом, блогер Сергій Наумович не зміг стримати свої емоції.

«Власник однієї з найбільших компаній-автоперевізників в Україні живе не по-людськи, так як у нього навіть немає яхти, як у Косюка. Соромно перед друзями. Куди це годиться, погодьтеся? Допоможіть Євгену почати жити по-людськи!» — повідомив Наумович.

В коментарях миттєво відзначилися українці:

«Коли був міністром транспорту мало накрав. А зараз змушений тільки на власному вертольоті літати. Пам’ятаю як він гнівно розповідав, що поліцейські дозволяють собі його зупиняти незважаючи на те, що він «був» депутатом.», «Мерзенний тіпок. Тільки й чути від нього …. я.я.я.я зробив … я побудував.», «Не хочу бути вольною селянкою, хочу бути столбовою дворянкою», «Зупинимося на першій частині, що Червоненко не хоче жити», «Була у нього яхта. Інтерпол відібрав.»

Джерело: https://znaj.ua/


Рекомендуем: