Вы здесь

«Дуже резонансна інформація» — Лерос каже, що передав на Єрмака і Тищенка компромат в НАБУ

Народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос передав до Національного антикорупційного бюро відомості про нібито корупційну діяльність керівника Офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа Миколи Тищенка та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького.

У Facebook Лерос заявив, що НАБУ отримало «дуже резонансну інформацію, яка розкриє всім очі і покаже потворне закулісся політики, коли влада, опозиція і просто бандити зливаються в одне ціле для організації корупційних оборудок у столиці».

«Головний герой і організатор схем — Денис Комарницький, його дах — народний депутат Микола Тищенко та його кум Єрмак, якому він носить коробки на Банкову з авто Комарницького, її виконавці — депутати, чиновники, родичі й куми», — заявив «слуга».

Нардеп розповів, що передав «десятки гігабайтів і тисячі документів».

Оборудка, до якої, за словами Лероса, причетні Тищенко і Єрмак, стосується будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

2016 року компанія «ЕКО-БУД-ТРЕЙД», у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Сергій Кучер і колишній нардеп Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини мосту. До управління підприємством мають стосунок сестра Тищенка Юлія і її чоловік Герман Блінов.

Комарницький був керівником виборчого штабу Тищенка 2019 року, нагадує нардеп.

За словами Лероса, «ЕКО-БУД-ТРЕЙД» є прокладкою — не має своїх будівельних потужностей і працівників, залучає на всі роботи субпідрядні організації з обов’язковим «відкатом».

З червня минулого року по квітень 2020-го підприємство отримало з міського бюджету 1 млрд 167 млн ​​грн.

«Слуга» заявив, що після приходу Єрмака до влади всі справи щодо Комарницького зам’яли, а сам він став повноправним «смотрящим» у столиці. Лерос перерахував список фірм, через які працює «смотрящий». Зараз Комарницький курує будівельну галузь, землю, архітектуру, медицину, енергетичні підприємства міста.

Джерело


Рекомендуем: