Вы здесь

«Чому ви в Польщі, якщо президент хороший?»: заробітчанам розкрили очі на Порошенка

«Цукерочка» Петра Порошенка виявилася порожнім фантиком

Результати першого туру президентських виборів на закордонних округах ознаменували тягу заробітчан до Петра Порошенка. Не може з цим погодитися і не може зрозуміти цей факт Павло Вернівський, який опублікував на своїй сторінці в Facebook послання для всіх заробітчан.

«Я ще можу зрозуміти порохоботів, що непогано влаштувалися в Україні і бояться змін. Але мені важко зрозуміти порохоботів, що змушені були виїхати з країни, наприклад в сусідню Польщу, і продовжують стверджувати, що це найкращий президент!..» — пише українець. 

Павло не розуміє, як у такій маленькій Польщі знайшлися робочі місця для мільйонів українців, а вони не бачать у цьому нічого дивного.

…порохоботу навіть у голову не приходить вимагати того ж. Не реформ, а роботи. Як у Польщі. Замість цього він відразу придумує виправдання: війна. У командувача інші завдання. Є причини. І знову примітивність цього порохобота не дозволяє йому поцікавитися: а як же Ізраїль став успішним в оточенні більш сильних ворогів? Як Південна Корея змогла в сусідстві з агресивним неадекватним сусідом? Як Тайваню вдалося стати розвиненою країною, постійно відчуваючи ворожість і провокації з боку материкового Китаю. І це я мовчу про історію. Про Наполеонівську Францію, про Бисмарківську Німеччину, про США в кінці кінців!..»

Вернівський впевнений, що саме телевізор «пудрить мізки» всім і змушує думати так, як вигідно правлячій людині.

«… Це як в союзі. Навіщо тобі грошова мотивація? Ось тобі медаль, ось грамота, ось дошка пошани. Тут приблизно теж саме. Армія, мова, віра. Так в Союзі хоча б якась робота була, а зараз просто продали порожній фантик, переконуючи, що цукерка сама з’явиться. А робота тобі навіщо? Їдь краще в Польщу. Ми побудуємо і повернешся. 30 років вже так будують. Побудувати не можуть. Гірше того, ще більше все розвалюють. Зате люди задоволені президентом. У Польщі сидять, але задоволені. А ще 4 роки тому сміялися з росіян, яким жерти нічого, але вони за Путіна.» — завершує Павло.

Джерело: «Знай.ua«

Рекомендуем: