“Чоловіки різко тиснуть на гальмо, побачивши мене”: дівчина витратила 70 тисяч доларів, щоб стати Барбі. Фото

Канадка на ім’я Серена Сміт, якій 23 роки, витратила майже 70 тисяч доларів, щоб виглядати як лялька Барбі. Вона заявляє, що не має наміру зупинятися на досягнутому.

За її словами, вона прагнути виглядати якомога більш “фальшивою” і неприродною, щоб бути впевненішою на вулиці, пише Daily Star. Проте вже зараз багато чоловіків, будучи за кермом, зупиняються і дивляться на Серену .

Косметичні процедури та пластичні операції Серена почала робити ще у підлітковому віці. Вона вважала, що виглядає непоказно.

Серена Сміт показала глибоке декольте.

Її перша операція була у 18 років. Тоді вона лягла під ніж пластичного хірурга, щоб збільшити груди. Далі були процедури на обличчі, і незабаром вона записалася на бразильську підтяжку сідниць.

“Мені подобається привертати увагу і отримувати реакцію, я не ставлюся до життя занадто серйозно і люблю провокувати людей. Я знаходжу це кумедним. Я їжджу у своєму яскраво-рожевому Range Rover з опущеними вікнами, співаючи пісні, посилаю повітряні поцілунки і махаю всім чоловікам” – сказала Серена Сміт.

Джерело

Схожі новини