Черновецький заявив, що оплачував повій для Кучми та Литвина. Відео

Колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що в 1990-х роках він одного разу оплатив повій для вищого керівництва країни. За його словами, такими послугами за його рахунок скористалися тодішні президент України Леонід Кучма, глава МВС Юрій Кравченко, нардеп Володимир Литвин та Іван Плющ, який раніше очолював Верховну Раду.

По допомогу до ексмера тоді звернувся перший заступник міністра, якому і доручили знайти для політиків дівчат. Відповідний ролик із розповіддю Черновецький опублікував у суботу, 24 липня, на своєму YouTube-акаунті.

“Знаю тих, хто на вокзалі блукає, але вони цих не хочуть, їм потрібні порядні дівчатка”, – так нібито говорив чиновник.

За словами Черновецького, заступник міністра не знав, що йому робити, а сам він був знайомий із однією колишньою повією – разом із нею він ходив до церкви. Тому колишній міський голова столиці, який тоді був банкіром, вирішив зателефонувати їй.

Черновецький записав новий відеоролик.

Жінка погодилася йому допомогти, відправила до президента та його компанії “порядних жінок” і сама поїхала з ними. Наступного дня вона прийшла до Черновецького і зажадала, щоб він доплатив їй “за кожну з дівчаток” по дві тисячі доларів, інакше її “не поважатимуть”.

За словами колишньої повії, політики нібито “просто знущалися з цих жінок”, за що вона і захотіла більший гонорар.

“Віддав я ці гроші і більше ніколи вона зі мною не розмовляла, я їй не телефонував”, – сказав Черновецький.

Джерело

Схожі новини