Вы здесь

Бутусов у прямому ефірі назвав Мураєва агентом Кремля: конфлікт ледь не переріс у бійку. Відео

Між українським журналістом Юрієм Бутусовим і колишнім народним депутатом, лідером партії «Наші» Євгеном Мураєвим трапився конфлікт у прямому ефірі, який ледь не переріс у бійку.

Інцидент відбувся в четвер, 1 квітня, під час програми «Народ проти з Наташею Влащенко» на «Україна 24». Ток-шоу транслювалося на сторінці телеканалу в YouTube .

Суперечку почав журналіст. Він назвав Мураєва російським агентом, який російською мовою «говорить ганебні речі».

Екснардеп перебив його, запитавши: «А ви не розумієте російську?» Бутусов попросив не перебивати, зазначивши, що сподівається на те, що його опонент має «якусь повагу і культуру дискусії». «Дискусії – так», – відповів Мураєв.

Журналіст продовжив: «Це дуже прикро, що зараз перебуває в студії людина, яка закидає тези, що «тут був конфлікт» (про війну на сході з Росією, – ред.), що «нічого не було на Майдані, на війні», що у нас тут, вибачте, «хтось сам щось спровокував».

Мураєв запитав: «А у вас є аргументи?» Між гостями програми почалася словесна перепалка.

Бутусов сказав екснардепу, що той міг би і посоромитися, а той запитав: «А чого мені має бути соромно?»

Журналіст пояснив опоненту, що має на увазі його брехню. «Та ні, ви просто виправдовували це шість років, і будете відповідати за це теж», – продовжив суперечку Мураєв.

Після цієї фрази Бутусов піднявся зі свого крісла і пішов до політика, який стояв за трибуною. Колишній народний депутат відійшов від опонента, а журналіст взявся за рукав Мураєва.

Журналіст підвівся й пішов до опонента
Конфлікт між чоловіками

Чоловіків намагалися розборонити. Екснардеп пішов за куліси, а журналіст швидко відправився слідом за ним.

«Ви знаєте, я вам не дозволю таку х**ню робити», – було чутно фразу Бутусова вже поза студією.

Наступного дня журналіст написав про інцидент на своїй сторінці у Facebook, заявивши про погрози від екснардепа після перепалки в ефірі. За його словами, «розлючений Мураєв у колі охорони зайшов до кімнати, де зберігалися речі, під камерами спостереження, й у присутності десятка працівників і гостей почав кричати.

«Приблизно так: «Это мой телеканал! Еще раз такое сделаешь, я тебя у*бу! Если бы это не был мой телеканал, я бы с тобой разобрался прямо здесь!» У відповідь я сказав: «Ось ти і проявив себе, ти просто бандит за російські гроші, і тебе дратує, коли тобі це говорять. Давай, спробуй, я готовий тобі відповісти». Мураєв постояв, розвернувся та пішов. Навколо нього було 5 чи 6 охоронців, вони дуже кумедно виглядали», – описав ситуацію Бутусов.

Бутусов пішов за Мураєвим

Момент конфлікту:

Джерело


Рекомендуем: