Вы здесь

«Бунт» прихильників Сергія Стерненка під Офісом президента — це передвісник нового Майдану», — Береза

«Бунт» прихильників Сергія Стерненка під Офісом президента в Києві 20 березня — це передвісник нового Майдану. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook політик, колишній депутат Верховної Ради Борислав Береза, передають Патріоти України.

«Мирні протести не досягли мети. Тому ми побачили, що тактика протестуючих змінилася … Протести перейшли в активну, але не в масову фазу. Поки що», — висловив думку політик.

Він вважає, що вандалізм в ході акції відбувся через відсутність реакції влади на болючі для суспільства проблеми.

Береза впевнений, що через «бунт» на Банковій почалися панічні настрої, так як там не очікували настільки різкої ескалації. «Ця історія на деякий час виштовхне Зеленського з теплої ванни … Може, це все змотивує його позбутися оточення, яке веде до катастрофи його і всю країну», — написав колишній депутат.

Береза висловив надію, що протести не переростуть в серйозні зіткнення. Однак якщо влада буде мовчати, такий сценарій можливий, вважає він. «Завтра ганчірочками і хімією відмиють ОП. Але ефект залишиться, і, може, щось зміниться в світосприйнятті президента … Зараз у нього з’явився шанс запустити судову реформу … Тому що в іншому випадку буде те саме ла*но, але з новою назвою», — заявив Береза.

Він сподівається, що влада не доведе країну до нового Майдану, так як це може розірвати Україну. «Часу мало», — попередив ексдепутат.


Рекомендуем: