Вы здесь

«Будемо другими в світі»: в Україні запровадять QR-коди для відвідування громадських місць

Прем’єр міністр Денис Шмигаль озвучив «п’ять основних цифрових рішень», які мають допомогти приборкати пандемію COVID-19 в Україні. 

Проєкти поки перебувають в розробці, розповів очільник уряду під час виступу в Верховній Раді у вівторок, 17 листопада.

За його словами, країні необхідна цифровізація і централізація збирання інформації про факти, підозри і випадки інфекційних захворювань.

Зокрема, планується запровадження QR-кодів для відвідування громадських місць, які будуть «централізовано генеруватися та розміщуватися самими закладами».

«Подібна система діє у Великій Британії. Ми будемо рухатися швидко і будемо другою країною у світі, яка запровадить подібні заходи», — зазначив Шмигаль.

Також, за його словами, в Україні незабаром запровадять електронне направлення на ПЛР-тест, що «дасть можливість відслідковувати черги і не утворювати їх в режимі реального часу».

Окрім того, уряд запустить електронний рецепт на ліки, а також розширить програму «Доступні ліки» на антибіотики, необхідні для боротьби з COVID-19.

До того ж, очікується вдосконалення мобільного застосунку «Вдома» із впровадженням автоматичних штрафів за порушення режиму самоізоляції.

Джерело


Рекомендуем: