Вы здесь

Богуцька розповіла про майбутню акцію: Порошенку нічого не допоможе

«Ніякі агресивні дії провокаторів не продовжать термін президентства Порошенка»

Популярна блогер і активістка Ліза Богуцька опублікувала на своїй сторінці в Facebook пост про майбутню акцію 14 травня. У ньому вона міркує про провокації, а також відповідає на питання про те, з якої причини не було погодження з командою Зеленського.

Що стосується провокацій, то Богуцька їх не виключає, хоча і зазначає, що раніше їх не було: «Навіть Мирослав Олешко йшов, роблячи селфі з банером «Порошенко — не мій президент». Чи будуть вони тепер? Це залежить від того, наскільки опоненти користуються своєю головою і пам’яттю«.

Блогер розмірковує, чому провокаціям бути, якщо їх не було півтора роки тому, коли Порошенко міг використовувати їх для придушення протесту. Тепер же до інавгурації Зеленського залишилось декілька днів, а переобрання парламенту – місяців. Богуцька зазначила: «Ніякі агресивні дії провокаторів не продовжать термін президентства Порошенка. Тому вони безглузді«. 

Також вона написала про те, з якої причини акція не узгоджена з командою новообраного президента: «Це громадська акція, яка не має ніякого відношення до «команди Зеленського». До народу України Володимир Зеленський не звертався, допомоги не просив. Це факт. І я розумію і поділяю його позицію. Рішення було прийнято цивільним співтовариством. Під зверненням «команди Зеленського» до народу щодо «незаконності мітингів» добре було б побачити прізвища членів команди, які так вважають, бо той, хто написав це має стати в кут на гречку колінами і вивчити ст. 5 і 39 Конституції України як «Отче наш». І останнє: яким чином ви, члени команди, уявляєте собі це звернення? Поясніть алгоритм, будь ласка. Пошепки в особистому повідомленні? Або петицією в Адміністрацію президента? Може, провести Референдум?«.

На закінчення Богуцька написала, що планує вийти на площу Конституції для того, щоб нагадати Верховній Раді, що єдиним джерелом Влади в Україні є народ. З цієї причини ніхто не може узурпувати право народу, а особливо депутати, які мають 3% довіри українців.

Джерело: «Знай.uа»


Рекомендуем: