Вы здесь

Богуцька розказала про реакцію депутатів на інавгурацію Зеленського: «Опір с*чої Ради буде потужним»

Українська активістка Ліза Богуцька прокоментувала зустріч Зеленського з депутатами

Українська активістка і блогер, уродженка Криму, що переїхала в Київ після окупації півострова, Ліза Богуцька відмітила, що цілком імовірно, зустріч новообраного Президента України Володимира Зеленського закінчилася не дуже успішно. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Судячи з усього, зустріч Володимира Зеленського з головами фракцій закінчилася не на позитивній ноті. Тим краще. Ілюзій щодо плідної співпраці президента з парламентом не буде. Березюк був позбавлений натхнення, а Зеленський сказав: «Ми внесли на розгляд і затвердження свою дату інавгурації, АЛЕ (!) вона буде розглянута РАЗОМ З ІНШИМИ 14 травня». А це означає, що опір ми побачимо по прізвищам. Володимир правильно відзначив: «І ми тоді подивимось, як буде проголосована наша дату». Новообраний президент перевів акцент на те, що багато іноземних гостей, бажаючих прибути на цю подію, повинні узгодити її зі своїми робочими графіками. І ставлення Парламенту до цієї події — це не особистісне ставлення до Зеленського, а демонстрація поваги до народу України.» — написала Богуцька.

Українця в коментарях висловили свою думку щодо такого спічу активістки:
«Про повагу до народу України навіть і не йдеться. Ставлення до нас було чітко визначено у перебігу цих жахливих п’яти років ,п’яти років каторги, з надією на вибори нового Президента. А опір цієї с*чої ради буде найсильнішим», «Як же ВР боїться. Аж гидко дивитися на них усіх. Зараз у них єдина об’єднана коаліція з усіх партій. Бо шкіра на них трясеться на всіх однаково», «А звідки в них повага до народу України? Немає її і не було ніколи. Тьху їм під ноги»

«Якось дивно переплітаються числа/дати … Маю на увазі 14 і 19. Петя прийшов до влади в 14 році. Чомусь наполягав на проведення дебатів 14-го о 14:14.  Зе наполягав на проведенні дебатів за законом, вони відбулися 19-го о 19:00, 2019-го року … І зараз, як би є бажання, провести інавгурацію 19-го. Не вірю в містику/цифрологію/числа/дати …але в цьому щось є.», «Ще трохи й Слуга народу в Раду набере 70%, вони дограються», «Вони нічого не зрозуміли і не зрозуміють, поки не будуть прийняті заходи найжорсткішим чином. Ох*ївші тв*рюки»

Джерело: «Знай.ua»


Рекомендуем: