Вы здесь

Богуцька передбачила долю Гонтарєвої: рахівник Качанівської колонії

Українська активістка Ліза Богуцька прокоментувала інтерв’ю екс-глави НБУ

Українська активістка і блогер, уродженка Криму, яка переїхала до Києва після окупації півострова, Ліза Богуцька прокоментувала інтерв’ю, яке екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева дала в Лондоні «Голосу Америки».

Богуцька звернула увагу на те, що колишня очільниця НБУ явно нервує, а голос у неї тремтить. Активістка передбачила долю Гонтарєвої:

«Щось навколо нашої неперевершеної банкірки згустилисяхмари. Валерія Гонтарєва занервувала. Судячи з тембру голосу,вона вже уявляє себе рахівником Качанівської колонії», — написала Ліза Богуцька у Facebook.

Нагадаємо, 2 квітня ГПУ викликала для вручення підозр і допиту екс-керівницю НБУ Валерію Гонтареву, а також екс-главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна та заступника голови АП Олексія Філатова.  Усіх трьох викликають у якості підозрюваних у справі про махінації та маштабні розкрадання олігарха-втікача Сергія Курченка.

Підозра Гонтаревої стосується розкрадання і сприяння злочинцям.

У відповідь на виклик, екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева заявила, що не має наміру йти на допит в Генеральну прокуратуру і запрошує слідчих в Лондон.

Джерело:  Знай.ua


Рекомендуем: