Бобул – про солістку Go_A: вона ніхто і звуть її ніяк. Деталі конфлікту артистів

Український естрадний співак Іво Бобул жорстко розкритикував солістку популярного гурту Go_A Катерину Павленко. 68-річний артист заявив, що “вона ніхто і звуть її ніяк”.

Виконавець висловив свою думку щодо творчості 33-річної українки у програмі “ЖВЛ” (1+1). Нагадаємо, що раніше у Бобула виник конфлікт із Павленко на шоу “Співають всі!” на каналі “Україна”, де він був одним із сотні суддів.

Тоді артистка сказала, що країні потрібні артисти-кумири для молоді, адже “стрази й те, що було популярне 10 років”, уже не цікаве новому поколінню.

Очевидно, народного артиста України образили такі заяви. У своєму новому інтерв’ю він не приховував неприязні до фронтвумен Go_A.

“Що вона зробила для української культури, скажіть мені? Що заспівала “Конопельку”? А вона як співачка хто? Ніхто, і звуть її ніяк”, – розкритикував співачку чоловік.

Під час програми журналісти зазначили, що Бобул відомий як дуже суворий викладач, який навіть доводив до сліз своїх студентів. Естрадний співак не приховував цього факту та сказав, що деякі його учні справді плакали.

Український виконавець Іво Бобул

Додамо, це не вперше, коли Бобул різко висловлюється про фронтвумен популярної групи Go_A.

На його думку, пісня SHUM нібито “нічого не варта”, незважаючи на те, що вона принесла Україні п’яте місце на міжнародному музичному конкурсі “Євробачення”.

А в інтерв’ю Славі Дьоміну Павленко розповіла, як Бобул особисто висловив їй своє невдоволення. Усе тому, що його дуже образила фраза про стрази, хоча співачка не адресувала її саме Бобулу. Таку ситуацію вокалістка назвала дивною.

“Казав, що в мене зіркова хвороба, я принцеса, мені треба спуститися на землю і що я образила всіх артистів”, – згадала співачка.

Павленко на "Євробаченні"

Джерело

Схожі новини