Вы здесь

Бенюк: Ми маємо «перевчити» нашого президента, поставивши його на рейки українства

Україні потрібен президент, підкований у речах, пов’язаних з майбутнім держави. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів актор театру і кіно, телеведучий, Народний артист України, заступник голови ВО «Свобода» зі зв’язків з українцями за кордоном Богдан Бенюк.

«Рік закінчується важко, бо йде війна, адже Свиня підсунула ще й свиню продовження війни. Тому дуже важливо пам’ятати це і намагатися тримати відчуття долоні один одного для того, щоб одержати перемогу не на поступках, а перемогу в цій війні. Це складно, вона буде продовжуватися, але дуже важливо, щоб ми мали відчуття нашої державності та підтримки. Якщо ми обрали європейський вектор, то треба всім його дотримуватися, бо народ України є різний: хтось свиню в руках тримає, а хтось — дулю в кишені», — зазначає експерт.

«Я сподіваюсь, що переходячи у 2020 рік, ми все рівно будемо перетягувати в своєму шлейфі все, що мали у 2019 році. І ми маємо перевчити нашого президента, поставивши його на рейки українства, так само, як ми ставили вже не одного президента. Дуже важливо, щоб в Україні з’явився президент, який би не вчився «по ходу», а був вже підкований у тих речах, які пов’язані з майбутнім нашої держави. Тобто існує багато всіляких задач, які нам треба буде гуртом робити і не сподіватися, що хтось за нас це зробить», — резюмував політик.

Рекомендуем: