Вы здесь

Батальйони добровольців формувалися з психічно хворих людей, які хотіли на сафарі, – Тетяна Чорновол (ВІДЕО)

Я підтримую НАБУ

Це щось страшне.
Моторошно слухати і уявляти, що таке сидить у ВР.

Нагадаємо, при спробі звільнення Іловайська загинув Микола Березовий, це чоловік Тетяни Чорновол. Він був чотовим, наша чота йшла за БМП та попала під снайперській обстріл з обох сторін. Працювали російські найманці-специ”, – розповів доброволець “Азова” Ляхович.

За словами бійця, спочатку поранило гранатометника Андрія Дрьоміна з Тернополя (позивний “Світляк”). Березовий кинувся йому на допомогу і дістав поранення в ногу. Поки бійці прикривали Дрьоміна та Березового, добровольцю з позивним “Сокіл” снайпери поцілили в живіт.

“Довелось вантажити поранених під шаленим вогнем снайперів і лише чудом вдалося уникнути інших жертв. При цьому снайпер ще раз підстрілив “Світляка”, чим добив його, всього він отримав п’ять куль, дві з них витримав шолом. Поки ми вийшли з під обстрілу з пораненими, і поки приїхала медична допомога – Микола Березовий помер. Крупним калібром йому розірвало артерію на нозі в районі паху і навіть жгут не зміг зупинити кров”, – розповів боєць.

Народний депутат Тетяна Чорновол нагороджена орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Про це йдеться в указі президента №58/2019 від 6 березня про відзначення державними нагородами з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Джерело

КопироватьAMP код

Рекомендуем: