Вы здесь

Байрак «наїхала» на владу України через Харатьяна та заявила, що щаслива народитися в СРСР

Українська режисерка, продюсерка та сценаристка Оксана Байрак засудила вітчизняну владу через заборону в’їзду в країну російського актора Дмитра Харатьяна, який потрапив до бази сайту «Миротворець», оскільки незаконно відвідував тимчасово окупований Крим із 2014 року. Окрім того, зірка заявила, що народилася не в Україні, а в СРСР.

Скандальні заяви 57-річна знаменитість опублікувала у своїх Instagram-stories. Байрак відверто повідомила, що не вважає Харатьяна «ворогом української незалежності».

Шанувальники ставили в соцмережах режисерці питання щодо її особистого життя та професійної діяльності. Один із підписників поцікавився: «Чи не шкодуєте ви, що народилися в Україні?» Оксана Іванівна дала сміливу відповідь на провокаційне запитання, прикріпивши до нього своє дитяче чорно-біле фото в піонерській краватці.

«А чому я мушу шкодувати? Я народилася в СРСР! І це найбільше щастя», – заявила «королева мелодрам».

Байрак

Ще один фанат також звернувся до Байрак: «Аврора» – бомбезний фільм. Шкода, що його заборонили в Україні». У відповідь режисерка почала критикувати вітчизняну владу, яка з 2015 року не дозволяє Харатьяну, який виконав головну роль у згаданій кінокартині, перетинати українські кордони.

Джерело


Рекомендуем: