Вы здесь

25 років контрабанди: секретар РНБО Данілов анонсував масове відсторонення від посад

Після введення санкцій проти десяти топконтрабандистів України, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов анонсував масові відсторонення від посад митників та силовиків, яких підозрюють у контрабанді.

Відповідну заяву він озвучив в етері передачі «Свобода слова Савіка Шустера» 2 квітня.

«За останні три дні 187 митників відсторонено. Більше того, в понеділок будуть ще відсторонені не лише митники, а всі, хто бере участь в цьому ганебному явищі. Це будуть і працівники кордону, і представники силових структур», — заявив секретар РНБО.

За його словами, Україну 25 років «огортав збут контрабанди».

Нагадаємо, що у п’ятницю, 2 квітня, Рада національної безпеки та оборони зібралася на чергове засідання, на якому вперше в історії України запровадила персональні санкції, зокрема заблокувала активи та майно осіб, яких, за аналітичними даними СБУ і апарату РНБО, можна назвати головною десяткою української контрабанди.

Додамо, що санкції ввели й проти 68 компаній, які пов’язують з контрабандистами. У перелік також потрапили 11 російських підприємств.

До топконтрабандистів потрапили:

Бокало Іван Васильович;
Пересоляк Валерій Іванович;
Кушнір Юрій Радулович;
Єрімінчук Олександр Володимирович;
Фірманюк Орест Ігорович;
Альперін Вадим Олександрович;
Чудаков Олександр Леонідович;
Шерман Віктор Бенедиктович;
Кравченко Олександр Миколайович;
Дідух Володимир Степанович.
«Це люди, які дійсно мають паспорти України і не лише, створюють свій конгломерат, мають зв’язки з іншими країнами, наносять дуже велику шкоду нашій державі. Мова йде не лише про контрабанду, яка рахується в обсязі 100-120 млрд гривень. Мова дещо про інші збитки: наш бізнес не може конкурувати, коли завозяться речі без будь-яких податків», — сказав Данілов.

За словами секретаря РНБО, за рахунок діяльності «цих ділків» Україна щороку

Офіційно: секретар РНБО Данілов назвав прізвища десяти топконтрабандистів України
не доотримує 300 млрд гривень.

«Ці 300 млрд, які сьогодні належать українському народові, вони обов’язково найближчим часом будуть повертатися, — зауважив він. — Усі так волають за український народ: пенсії потрібно піднімати, заробітні плати. А тут 25 років при належності тих депутатів відбувається бозна-що, всі про це знають, але чомусь всі лякалися про це говорити».

Джерело


Рекомендуем: