Вы здесь

З 1 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВСТУПИТИ В СПАДЩИНУ АБО СКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ

Українці повинні бути готові до того, що з 1 листопада поточного року фактично вони не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору Дарування.

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України №231 суб’єкти оціночної діяльності більше не мають права визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна.

А в Порядку вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України, чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором Дарування або вступу в спадщину.

Простому народу до сих пір не зрозуміло, чому нововведення не скасували, адже по суті, жодна людина тепер не зможе оформити договір дарування і єдиний вихід – це купівля рухомого або нерухомого майна. Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича, виходить, що майно відійде в «руки» державі.

Тепер кожен, хто прийде до оцінювача майна буде посланий на всі чотири сторони, так як суб’єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов’язки по відношенню до договорів Дарування і вступу в спадщину. Потім, українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки благополучно вийдуть без будь-яких підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб’єктів оцінки майна буде існувати в даному виді, жодному українцеві не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, що належить йому за попередніми законами. Будемо сподіватися, що в КМУ все-таки одумаються до першого листопада і переглянуть даний законопроект.

Нагадуємо, що учора Мінекономрозвитку презентувало проект Концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури України.

Джерело

Рекомендуем:

37 комментариев к “З 1 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВСТУПИТИ В СПАДЩИНУ АБО СКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ

 1. Сана

  Полный бред. Постановка 231 почитайте

 2. Олена

  Це не можливо і я проти такого! А ще за що гроші здирати будуть? З того, що по землі Українській ходимо? що за брєд, вибачте мені, але то вже переходить всі межі.

 3. Діана

  ЧТО за бред???? Прочитайте кодекс: Глава 55
  ДАРУВАННЯ Цивільний кодекс України.

 4. алекс

  Вот очень прошу, не ведитесь на фейки…Постанова КМУ №231, указанная в статье
  http://vobu.ua/…/item/postanova-kmu-vid-160317-r-231
  вообще не имеет отношения к наследству.
  А в Порядку вчинення нотаріальних дій №296 / 5, ничего такого четко не прописано, ибо он древний как мир — 2012 года выпуска(від 22.02.2012).
  Запретов никаких для нотариусов нет, а есть корректировки их работы.
  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0283-04

 5. Александр

  Бред. Каким боком Постанова КМУ від 16.03.17 р. № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» регулирует права субъектов оценочной деятельности ???

 6. Муха

  Удалите эту хрень с сайта!!!!
  Эта Постанова была отменена в 2014м году!
  Что вы за говносайт?

 7. Вика

  Ребята что вы там Курите!!!!

 8. Юрій Ремень (@yurchick)

  Що за недоумок виволочив це лайно на світ Божий? вам пальці в двері позапихати треба, тоді ви ви двічі подумаєте перед тим як щось подібне викинути в мережу… » Проблема монополізації ринку, якої стосувалася стаття 2013 року,
  виникла у зв’язку з постановою КМУ від 04.03.2013 року, ініційованої
  урядом Азарова, і була успішно подолана Урядом у 2014 році, а сама
  постанова № 231 відмінена постановою від 21 серпня 2014 № 358.»

 9. .....

  Я перепрошую! Але наші поважні владі що взагалі не має чим займатися?! У нас іде війна яку вони обіцяли зупинити за лічині години коли йшли у владу! Але коли ми повірили в них … Вони щодня придумують закони які вигідні лише їм!!!! У такі важкі часи прості люди не мають що їсти їхні будинки розгромлені, наші батьки чоловіки та діти воюють, багато людей загинуло та сльози омиватимуть землю ще багато років! Нам підвищили ціни на комунальні які просто не реально оплачувати, продукти взагалі відпускають у вільне плавання, ми окружині податками. Тай цього їм показалось не достатньо…. То тепер ще і своїм дітям ми не маємо права зробити подарунок, своє майно на яке працювали наші батьки усе своє життя та працюємо ми… Де справедливість??? Чому наші владі начхати на нас ? Вони колись почнуть думати про народ? Я розумію що думати про свої відпустки, та про свою особисту сім’ю на багато приємніше… Але не для того Ви ішли у владу…

 10. олеся

  Ничего что это старая информация 2015 года , и постановление отменили