Вы здесь

З 1 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВСТУПИТИ В СПАДЩИНУ АБО СКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ

Українці повинні бути готові до того, що з 1 листопада поточного року фактично вони не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору Дарування.

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України №231 суб’єкти оціночної діяльності більше не мають права визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна.

А в Порядку вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України, чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором Дарування або вступу в спадщину.

Простому народу до сих пір не зрозуміло, чому нововведення не скасували, адже по суті, жодна людина тепер не зможе оформити договір дарування і єдиний вихід – це купівля рухомого або нерухомого майна. Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича, виходить, що майно відійде в «руки» державі.

Тепер кожен, хто прийде до оцінювача майна буде посланий на всі чотири сторони, так як суб’єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов’язки по відношенню до договорів Дарування і вступу в спадщину. Потім, українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки благополучно вийдуть без будь-яких підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб’єктів оцінки майна буде існувати в даному виді, жодному українцеві не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, що належить йому за попередніми законами. Будемо сподіватися, що в КМУ все-таки одумаються до першого листопада і переглянуть даний законопроект.

Нагадуємо, що учора Мінекономрозвитку презентувало проект Концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури України.

Джерело

Рекомендуем:

37 комментариев к “З 1 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ НЕМОЖЛИВО БУДЕ ВСТУПИТИ В СПАДЩИНУ АБО СКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ

 1. Денис

  Закон №231 — Постанова КМУ від 16.03.17 р. № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» Какое отношение он имеет к наследству ???

  1. Свтлана

   Внимательно прочитайте ниже

 2. Олена

  «Вступають»не у спадщину…а
  …лайно….спадщину ПРИЙМАЮТЬ!!!#

 3. Лучанка

  Ну і як потім буде ,якщо молода сім’я живе разом з батьками і батьки помирають ,як тоді бути сім’ї, .? І якщо молода сім’я добудувати собі кімнату до батьківської хати і батьки помирають ,і потім що робити сім’ї ?

 4. Ольга

  Наскільки мені відомо, то Постанова КМУ не може бути Законом України і ні в якому разі не повинна бути над Законом. Тому, головне, Постанови КМУ не повинні суперечити чинному законодавству. Що відбувається насправді???

 5. Олексій

  На скільки мені відомо зараз не обов`язково при спадщині йти до оцінювача майна. То му не повинно бути ніяких проблем. Але може я чогось не знаю.

  1. Светлана

   😆

  2. Надежда

   Это смотря какая линия родства. Если родители принимают наследство, или дети, или кто то из супругов, то это не облагается налогом и не нужно делать оценку. А вот если принять наследство должен к примеру внук, или брат/сестра, то нужна оценка.

 6. гость

  ну конечно те кто этот закон придумал себе уже купили, а народу не дают даже наследство получить

 7. Pavlinka

  Так то неробиться так в парламенти все злодии окрадають народ всех к чорту послать.

 8. Френсіс

  Автор, ви читали постанову КМУ 231? Почитають, а потім пишіть.

 9. Татьяна

  Это шутка?

  1. Светлана

   Это БРЕД!эта статья за 2013год.хотите убедится введите в Гугле номера указов и убедитесь!как всегда кому-то нечем заняться.

 10. Олександр Венгловський

  Іншими словами — все залишається як і було стопятсот років.
  януковичі з азіровими хотіли це змінити, як написано в публікації, але порошенкі з яценюками все повернули назад. Тобто відмінили всі ті рішення попередньої влади написані у 2013-му році. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/358-2014-%D0%BF
  Вітаю!
  Зрадофіли знову програли))