Вы здесь

Як виглядає Зайцева після двох місяців в’язниці, ексклюзивні фото

З’явилися фото Олени Зайцевої, яку підозрюють у скоєнні моторошної смертельної ДТП у Харкові на вулиці Сумській

Сьогодні, 13 грудня, Київський райсуд Харкова розглядає клопотання слідчих про продовження терміну утримання Зайцевої під вартою.

Спочатку суд відправив її в СІЗО на 60 діб. Термін арешту закінчується 16 грудня, але слідство вирішило не затягувати до останнього і вирішити питання заздалегідь, 13 грудня.

Зайцеву завели в зал судових засідань із запізненням в 45 хвилин. Дівчина з’явилася в суді в чорному вбранні з зібраним у пучок волоссям.

Суддя ж зайшла в залу тільки близько 12 годин. Відзначимо, засідання мало розпочатися о 11:00.

Як повідомлялося раніше, на засідання прийшла також адвокат потерпілих Катерина Калюжна. Разом з нею – Ігор Берченко, батько Оксани та загиблої Діани Берченко, а також батьки загиблого Олександра Евтєєва.

Подозреваемая в совершении смертельного ДТП с многочисленными жертвами в Харькове Елена Зайцева признала свою вину, но отрицает употребление наркотиков. Об этом она заявила сегодня на заседании суда, который рассматривает продление ей меры пресечения.

Зайцева опровергла подозрения в том, что она наркоманка. «Я не приемлю этого, я никогда ничего не употребляла», — заявила она, пояснив, что прием наркотиков был бы для нее опасен из-за ранее полученной травмы.

«Если я какие-то вещества приму, для меня это может быть смертельным исходом», — сказала она.

«Я признаю свою вину. Я готова нести ответственность и готова понести наказание, которое даст мне суд. Пожалуйста, простите меня. Но это не было под влиянием каких-то препаратов», — сказала Зайцева.

Джерело: Politeka

Рекомендуем: