Вы здесь

Мама на Porsche, бабуся на Toyota: як живуть родички чиновниці з ДМС

Мати чиновниці працює у сільському дитсадку в Запорізькій області і володіє елітної квартирою в Києві за кілька мільйонів гривень і автомобілем Porsche Cayenne

Мова йде про матір матері першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової.Нагадаємо, саме Пімахова в кінці листопада звинуватила співробітника НАБУ в реченні їй хабара. У бюро тоді сказали, що їх співробітник брав участь у санкціонованої спецоперації, а чиновниця “сама неодноразово озвучувала вимога про отримання “заохочення” у сумі $30 тисяч”.

Журналісти “Наших грошей” відзначають, що з 1999 року Пімахова працює на державних посадах. У 2016 році вона заробила 132 тис грн, а чоловік взагалі був безробітним.

У декларації Пимаховой зазначено, що вона володіє квартирою площею 68 кв м і користується ще однією – площею 120 м. кв

Автори розслідування стверджують, що в 2007 році чиновниця переїхала із Запоріжжя до Києва, де через рік купила квартиру на 68 кв м за $183 тис. Гроші на житло, за даними журналістів, були взяті в кредит, який повинен бути погашений в 2029 році. Поручителем по кредиту нібито виступив її тесть Валерій Пимахов.

У 2014 суд зобов’язав Пимахову виплатити майже мільйон гривень боргу, тому що вона прострочила платежі по кредиту, повідомляють “Наші гроші”. Разом з тим, відзначають журналісти, в 2012 році чиновниця купила ще одну квартиру за кілька мільйонів гривень – в елітному ЖК “Смарагд”, площею 120 м. кв “Ціни у цьому комплексі – від $800 до $1450 за квадратний метр, таким чином, середня ціна цієї квартири – три-чотири мільйони гривень”, – йдеться в розслідуванні.

Журналісти програми з’ясували, що через кілька тижнів після покупки квартира була переписана на матір Пимаховой – Світлану Луценко, яка живе в с. Григорівка Запорізької області і працює в місцевому дитячому садку. Автори розслідування стверджують, що ні вона, ні її чоловік ніколи не мали бізнесу. Також мати чиновниці володіє автомобілем Porsche Cayenne.

За даними розслідування, користується зазначеними автомобілем і квартирою сама Пімахова. У 2015 році вона нібито потрапила на цій машині в ДТП.

Зараз, стверджують розслідувачі, Пімахова їздить на позашляховику Toyota Sequoia, який оформлений на 72-річну бабусю.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, НАБУ звинувачує ГПУ і СБУ у тому, що вони незаконно втрутилися в спецоперацію Бюро. Напередодні, 29 листопада, стало відомо, що агента НАБУ затримали під час спроби передачі хабара ($30 тисяч) першої заступниці голови державної міграційної служби Діні Пимаховій. СБУ, зі свого боку, звинуватила антикорупціонерів в провокації.

Джерело: “Наші гроші

Рекомендуем: