Вы здесь

І друзів розумів: Зібров розніс Ротару в пух і прах

Відома виконавиця Софія Ротару асоціюється не з Україною, а скоріше з Радянським Союзом, однак вона має високе звання Герой України.

Таку заяву зробив Народний артист України Павло Зібров, передає «Обозреватель».

«Мені здається, що Софія Ротару – не українська співачка. Якоїсь такої асоціації з Україною я не бачу. Вона з Радянського Союзу. Ось так вона увійшла в історію, як і Кобзон, як можна сказати про нього? Він російський виконавець? В Молдові її вважають молдовської співачкою, бо вона — молдаванка. Важко щось сказати про Софію Михайлівну… Хоча, вона має високе звання Героя України. Це мене дивує – Герой України, і виступає на території Росії…» – обурюється виконавець.

Щоправда, за його словами, немає необхідності відбирати в артистів високі звання через поїздки в Росію.

«Ні, це все одно, що забирати звання заслужених і народних. Дискусії є, але ніхто не забере і ніхто не проголосує. Скажуть: «Не ви давали та не ви будете забирати». Це неможливо», – констатував Зібров.

Зазначимо, що Софія Ротару почала співати наприкінці 60-х років. За свою успішну кар’єру вона випустила сотні естрадних хітів та знялась у десятках фільмів. В Україні вона отримувала нагороди Орден «За заслуги» II ступеня, Орден княгині Ольги I ступеня, Орден княгині Ольги III ступеня, Почесну відзнаку Президента України та є Героєм України.

Однак, останнім часом співачка все частіше навідується за поребрик та взискує нагороди з рук окупантів.

Джерело

Рекомендуем:

Один коментарий к “І друзів розумів: Зібров розніс Ротару в пух і прах

  1. Георгий

    «Мені здається, що Софія Ротару – не українська співачка».
    Все так і є!