Вы здесь

Головне за ніч: найпотужніший вибух в історії та «білі чоловічки» у Києві

Війна ГПУ проти НАБУ: Ситнику приготували неприємний сюрприз

Відносно директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника відкрили кримінальне провадження. Причиною рішення правоохоронців є оприлюднення в інтернеті аудіозапису, на якому голос, схожий на директора НАБУ порушує закон, розповідаючи журналістам деталі деяких резонансних справ. Ситника можуть викликати на допит у цій справі вже 17 листопада. При цьому його самого в Україні зараз немає, оскільки він відбув у відрядження до Португалії.

Біля АЗС на Ревуцького помітили «білих чоловічків»

Увечері, 16 листопада, київські активісти влаштували мітинг біля скандальної автозаправки на вулиці Ревуцького. Так, перед входом в магазин автозаправки вони встановили банера з написами «Окко, хто відповість за все те горе, яке ти принесла на вулицю Ревуцького?», «Окко очолює список «бодяжників» за результатами перевірки Державної продовольчої служби» і «не підтримуй Оккопанта». У той же час активісти вдягнені в білі комбінезони закликали керівництво компанії розповісти українцям про те, як вона веде бізнес на території анексованого Криму.

Вчені зафіксували найпотужніший в історії вибух, всі подробиці

Міжнародна група астронавтів зафіксувала найпотужніший в історії космічний спалах. Так, вона сталася в самому центрі галактики, на відстані в 2,6 мільярда світлових років від Землі. Попередньо, за словами дослідників, цьому міг передувати вибух великої зірки. Уточнимо, що транзиент (об’єкт, що змінює свою яскравість) був виявлений вченими за допомогою телескопа Pan-STARRS в обсерваторії Халеакала, розташованої на Гавайському архіпелазі. За оцінкою астрономів, енергія від викиду була на один-два порядки вище, ніж світність звичайних зірок (феномен, при яких вони збільшують свою яскравість на чотири-вісім порядків).

Європа в страшній небезпеці: під загрозою кожен

Держдеп США попередив про підвищеної терористичної загрози в Європі у святковий сезон. “Держдепартамент попереджає громадян США про підвищений ризик терактів по всій Європі, особливо в святковий сезон”, — йдеться в повідомленні відомства. У свою чергу координатор ЄС по боротьбі з тероризмом Жиль де Кершов вважає, що дати в даний час точну оцінку стану із загрозою тероризму в Європі дуже важко. За його словами, робота європейських спецслужб останнім часом суттєво ускладнилася.

До Путіна приставав: КремльТБ голосно зганьбилися з «домаганнями» Хокінга

Користувачі мережі висміяли російські «Рен-ТВ» і «Мир 24» за «беззаперечні докази» сексуальних домагань до студентки з боку астрофізика Стівена Хокінга. Так, за словами якоїсь студентки Габріель Дж. Келлі, в 1994-му році Хокінг нібито до неї домагався. Слід уточнити, що з другої половини 1980-х років відомий фізик практично втратив можливість пересуватися і був прив’язаний до інвалідного візка. У той же час користувачі мережі вважають, що подібні заяви кремлівських телеканалів специфікою «російського гумору». «Кого це він міг домагатися, до Путіна?», «Розгубилася. Смішно і прикро за Стівена одночасно», – пишуть вони.

Джерело: Politeka

Рекомендуем: