Вы здесь

Ryanair скасовує всі рейси в Україну! Офіційна інформація!

Потішилися і досить. Ірландський лоукост Ryanair офіційно повідомив, що скасовує всі заплановані рейси в Україну, як з Києва так і зі Львова! 🙁 Собщает Lowcost Avia

Ми скасували запланований вхід на український ринок, оскільки київський аеропорт не зміг затвердити угоду, яка була досягнута в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту та нинішнім генеральним директором аеропорту паном Рябікіним у березні цього року“, – йдеться у повідомленні на корпоративній сторінці Ryanair.

У Ryanair зазначили, що аеропорт “Бориспіль” став на сторону авіакомпаній з високими тарифами, включаючи “Міжнародні авіалінії України”, і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

“Ми шкодуємо, що київський аеропорт продемонстрував, що Україна ще не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій … Невиконання зобов’язань призведе до втрати більше 500 000 клієнтів і 400 робочих місць в аеропорту тільки в перший рік, що забезпечило б значне зростання економіки України. Ми також жалкуємо про те, що львівський аеропорт став жертвою рішення київського аеропорту”, – зазначив головний комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен.

Ryanair приносить вибачення перед клієнтами, які вже забронювали рейси. Їм повернуть кошти за квитки.

Рекомендуем: