Вы здесь

На Кіровоградщині 150 фермерів одночасно купили 150 автоматів Калашникова і не платять хабарі

У Кіровоградській області 150 аграріїв одночасно купили 150 автоматів Калашникова, і всі чиновники стали «шовковими». Так фермери борються з хабарництвом, яке процвітає в регіоні.

Про це пише viche.net.ua.

Про озброєнні кіровоградських аграріїв розповів віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Микола Стрижак. За його словами, фермерський загін утворився в Бобринецькому районі Кіровоградської області.

«150 фермерів одночасно законно придбали 150 автоматів Калашникова. Жодного разу їх поки не застосували. Але тепер прокурор району — як шовковий, голова РДА, побачивши фермера, низько кланяється, голова райради почав бачити в фермерів шанованих людей», — розповів Стрижак.

Він не вірить в те, що влада або правоохоронні органи можуть захистити українських аграріїв від корупції. Тому найефективніший спосіб — захищати свої інтереси самостійно, вважає Стрижак.

У ще одному випадку аграрії прийшли в кабінет до чиновника з ніжками від стільців. Той вимагав земельну хабар в 300 доларів з гектара.

«Голова асоціації запитав у свого районного земельника, чому фермери три роки не можуть продовжити договори оренди, а якийсь прибулець за тиждень оформив сотні гектарів землі. Земельники каже:» Розумієте, потрібно 300 доларів за кожен гектар, але це не мені, це в Київ «. Голова асоціації вийшов в коридор. Через хвилину разом з ним до кабінету зайшли ще 22 фермера, у кожного в руці дерев’яна ніжка від стільця. Постукали по столу і запитали:» Так скільки-скільки тобі треба з гектара, повтори? » У відповідь почули: «47 гривень 50 копійок», — розповів Микола Стрижак.

Рекомендуем:

11 комментариев к “На Кіровоградщині 150 фермерів одночасно купили 150 автоматів Калашникова і не платять хабарі

 1. Светлана

  Наверное, так и надо

 2. Cherry

  Отак мабуть треба скрізь, і не мабуть , а точно!!!!

 3. Рост2

  Фейк но приємний

 4. павел

  Наверное людей допекли что пошли на такой шаг защиты нет ни кому это самоуправление и очень эффективное вряд ли у кого найдется желание рисковать своей шкурой опасно что и другие жители Напрашивается реальный вывод Украины прибегнут к подобному тогда зачем все правоохранительные органы Славься АНАРХИЯ МАТЬ ПОРЯДКА К стати для любителей халявного корыта информация а Появится новый Нестор может прокатит Для власти это серьезно народ озлоблен и это уже будет не майдан

 5. Микола Дивак

  Про фермерів. Надто красиво, щоб бути правдою. Хотілося б, звичайно…

 6. Иваныч

  Бобринец,это самый коррумпированный район,без дачи взятки ни чего не решить.

 7. Игорь

  где это у нас одновременно можно купить 150 автоматов калашникова ? что за бред ?

 8. Валерій

  З яких це пір у нас звичайний фермер може на законних підставах купить автоматичну нарізну зброю? Тут звичайний травмат не кожен може законно купити, що там вже про калаш говорить

 9. ТОНИ

  вот точно бред,или за те же хабари можно купить))))

 10. Сергій

  Фейк. Не продаються у нас калаші.

  1. Бімба

   Сергій
   24.09.2017 at 15:44
   продаються звичайно, сайга 7.62 , не стріляє чергами, лише одиночними, а так в іншому всьому це калаш))