Вы здесь

Знімайте ікони: журналістка знищила прихильників Зайцевої

Четверту добу заголовки усіх ЗМІ в Україні висвітлюють криваву ДТП у центрі Харкова, яка забрала життя шістьох людей, та ще стільки ж відправила на лікарняні койки. Цю трагедію важко пережити рідним, та й мало кого серед українців ця справа залишила байдужим. В мережі не вщухають дискусії з приводу того, хто винен та хто відповідатиме за цю жахливу трагедію. На лаві підсудних опинилась водійка того злощасного Лексуса Олена Зайцева. І в один голос як люди, так і юристи говорять, що вона повинна на собі тягнути всю тяжкість покарання. Хоча знайшлися і ті, хто проявив «милосердя» до винуватиці аварії.

На сторінці в Facebook журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва красномовно дала зрозуміти, що заяви на кшталт «Мені шкода Зайцеву» взагалі недоречні в даному контексті.

«Її мають жаліти лише батьки та адвокатка, найнята за пристойний гонорар. Для всіх інших Зайцева — приклад, як із мирного водія не перетворитися на кривавого убивцю на машині. Я не упевнена після учорашнього суду, що Зайцевій шкода хоч когось. Каяття не починають із пропозицій купити родичів загиблих за гроші. Коли справді соромно, не розказують про травму голови як спростування опіатів», — пише Марина.

За словами представниці масмедіа, не зовсім нормальним є те, що от такі «зайцеві» вже у 18-20 років гасають на Лесусах та змітають пішоходів «пачками». І навряд чи їх розбалувані голови розуміють усі жахіття того, що коїться на наших дорогах.

Неправильно розмірковувати, що «пішоходи самі лізуть під колеса».

«Культура поведінки на дорогах бажає кращого. Однак чи винна донька та дружина загиблого АТОвця, що їх збила «зайцева» під опіатами. Хіба для того чоловік ішов на фронт, щоб його сім’я загинула від «Лексуса» на мирній території? Чи є винним молоде подружжя, коли за два місяці після весілля чоловіка розмазало на тротуарі, а жінку – відправили в реанімацію. Ви, захисники, познімайте іконки з панелей своїх тачок і повісьте портретики загиблих. Сьогодні вони – завтра можуть ваші рідні невдало стояти на «зебрі», — додає Данилюк-Ярмолаєва.

А найстрашніше те, що це не перше резонансне ДТП за участю авто мажорів. Варто згадати і аварії за участю Меладзе, Толстошеєва, Шуфрича-молодшого, бізнесмена Димінського. І цей список можна продовжувати.

«Таке стається, бо полихачить, їхати у шість смуг, а не дві, «похерить» світлофор, сідати за кермо п’яним, проїхати перед носом пішоходів – нормальне явище для більшості водіїв».

Не виняток ситуація є і з Зайцевою, яку деякі вважають також постраждалою, яка опинилась не в той час, не в тому місці, а все, що сталось – просто випадковість.

Однак журналістка, як і більшість українців переконана, що Зайецва не повинна залишитись без покарання, вона повинна відповісти за всією строгістю закону за жорстоку «гру в боулінг людськими тілами».

Джерело: https://znaj.ua/


Рекомендуем: