Вы здесь

Згнили зсередини: пост про Україну вразив до глибини душі

Мережа сколихнув пост про те, що життя в Україні набридло через громадян країни, які «згнили зсередини».

Публікацію розмістив блогер Владислав Семенченко в Facebook. Він порадив озирнутися і поспостерігати за українцями. Блогер зазначив, що така ситуація спостерігається не всюди, а тільки в Україні.

За його словами, навколо всі експерти, які навіть не вміють відрізняти правдиву інформацію від фейків, а також люди, які живуть в країні третього світу, але замість того, щоб змінити себе звинувачують у всьому владу.

«Всюди у всіх кислі обличчя. Просто придивіться. Все» кривляться «абсолютна більшість (99,9%). Навколо всі говорять на жахливому суржику. Боже, і визначтесь ви вже якою мовою розмовляєте … Я багато прошу? Саме тому я і хочу покинути цю країну, яка коштує набагато кращого населення, ніж має «, — підсумував свій посил блогер.

У соцмережах підтримали пост Семенченко і вважають, що він написав багато правди про ситуацію в країні. Дехто пише, що з мовним питанням все не так погано і в Києві не дуже часто можна почути суржик. Користувачі підкреслили, що з України вже виїхали всі ті, хто міг.

«Підписуюся під кожним словом. На жаль, цьому народу треба ще чимало десятків років, щоб щось змінити. Але для цього треба бажання, а його немає», — підсумували в соцмережах.

Джерело: «Знай.ua«


Рекомендуем: