Вы здесь

Єфросиніна попросила «не забороняти» їй рідну російську мову й відповіла, що робитиме в разі наступу на Київ

Українська телеведуча та актриса Маша Єфросиніна пояснила, що в повсякденному житті використовує російську мову, бо говорила нею з дитинства. «Я не забираю у вас вашу рідну мову, і прошу не забороняти мені мою!» – заявила вона. Крім того, зірка сказала, що її сім’я не має чіткого плану на випадок ескалації з боку Росії.

Відповіді на відповідні запитання фоловерів Єфросиніна опублікувала в особистому Instagram-акаунті в форматі сторіс. 42-річна знаменитість розповіла, що до переїзду з рідного Криму до Києва вона не знала українську, адже росла в російськомовній сім’ї.

«Сьогодні я не порушую мовний закон у медіа й відточую свою українську з репетитором», – написала телеведуча, попросивши «не забороняти їй» її рідну мову.

Маша Єфросиніна відповіла на запитання фоловерів

Також зірка зняла відео, коли йшла вулицею Києва, відповівши про те, що робитиме «в разі наступу на Київ». Як заявила акторка, вона часто чує це запитання.

Єфросиніна зізналася: їй важко повірити навіть у те, що вона вимовляє цю фразу. Чіткого плану та тривожних валізок у її сім’ї немає, запевнила знаменитість.

Джерело


Рекомендуем: