Вы здесь

Все вирішено: Мінкульт виніс вердикт серіалу Свати

Російських актор Федір Добронравов, який знімався в серіалі «Свати» студії «Квартал 95», потрапив в «чорний список», де вказано перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Його склало Міністерство культури України.

Дані про список розміщені на офіційному сайті відомства. Зазначається, що перелік оновлюється на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Список осіб, що створюють загрозу нацбезпеці, надає Мінкульту СБУ на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

Профільне відомство внесло на підставі інформації спецслужб Федора Добронравова в «чорний список» і це дає право заборонити показ серіалу «Свати» на території України.

СБУ 22 листопада заборонила російському акторові в’їзд в країну. Це рішення викликало жорстку реакцію з боку українського шоумена і актора Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський про заборону серіалу «Свати»

Нагадаємо, раніше портал «Знай.ua» повідомляв, скандал навколо серіалу «Свати» в останні час лише набрав обертів. Українські зірки висловили свою думку з приводу заборони на в’їзд російському акторові Федору Добронравову, який є одним з героїв серіалу.

Рекомендуем: