Вы здесь

Суд над Зайцевою: юристи спрогнозували розвиток подій

Третю добу заголовки новин усіх українських ЗМІ рясніють іменем 20-річної мажорки Олени Зайцевої, яка за кермом елітного позашляховика знесла натовп пішоходів у центрі Харкова та вбила шістьох людей. Її затримали та обрали запобіжний засіб у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців. Однак юристи гучно заявляють, що її захист вже зовсім скоро поверне справу в інше русло та  з обвинуваченої можуть зняти усі підозри.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne говорить відома кримінолог Анна Маляр.

Юрист запевняє, що адвокати Зайцевої настільки «професійно працюють» з цією справою, що вже через місяць можуть добитися звільнення дівчини.

«Наш кримінальний процес і так на боці людини, яка скоїла злочин. Я думаю, що ще два-три засідання або ще місяць слідства, і на стороні Зайцевої працюватимуть такі адвокати-титани, які розіб’ють це звинувачення. Так як, то, що сьогодні було в суді — там є, з чим попрацювати захисту, щоб з неї зняли обвинувачення. І я думаю, що це буде зроблено», — говорить кримінолог.

Не виключено, що захист Зайцевої «добряче попрацював» із потерпілими, тому юрист рекомендує рідним жертв найняти хороших адвокатів, інакше, їм самотужки не впоратися.

Нагадаємо, Харківський суд ухвалив рішення тримати Зайцеву в СІЗО без права внести заставу. Прокурори вважають, що саме за ґратами місце підозрюваної, адже слідство переймається, що дівчина може переховуватися.


Дивіться про події із зали суду у справі резонансної ДТП у Харкові

Джерело: «Знай.ua«


Рекомендуем: