Вы здесь

Страшний тренд: люди праці тікають з України тисячами

Політичні сили нашої держави роблять ставку у своїх програмах на соціально незахищені верстви населення, оскільки вважають, що ними легше маніпулювати.

Про це написав голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні і влада, і так звана опозиція намагаються загравати насамперед з соціально незахищеними верствами населення, з тими, хто сумлінно ходить на вибори. Але держава тримається не на них, а на людях праці. Ми, успішні люди справи, реально розуміємо цінність праці, цінність навченого і кваліфікованого працівника», – написав Андрій Ніколаєнко.

За словами лідера партії «ОСНОВА», через те, що така важлива категорія виборців залишилась без уваги політиків, в українській економіці поглиблюються негативні тенденції, повідомляє Politeka.

«Сьогодні багато бізнесів не можуть розвиватися, тому що їм не вистачає компетентних фахівців. Вони вже виїхали з країни на заробітки. А слідом за фахівцями втікає і молодь. Люди втікають від неможливості самореалізуватися в Україні. Ця загроза сьогодні набагато небезпечніша, аніж війна на Сході. Такий страшний тренд необхідно змінювати. Сьогодні політична партія «ОСНОВА» – напевно, єдина політсила, яка знає, як змінити тренд України до банкрутства», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Дивіться: інтерв’ю з Андрієм Ніколаєнко

Джерело:  «Знай.ua»

Рекомендуем: