Вы здесь

Скандал! Найбільший спортивний бренд світу підтримав окупантів

Німецький бренд спортивного одягу Adidas визнав український півострів Крим російською територією. На офіційному сайті компанії представлена мапа магазинів, на якій можна побачити, що на торгових точках у Криму вказані російські адреси.

Про це написав волонтер Юрій Мисягін на сторінці у Facebook.

«Передаю велике вітання компанії Adidas , яка вважає Крим російською територією. Весь світ і в тому числі Німеччина вважають Крим краденим, і весь час підкреслюють, що це Українська територія, а ось компанія Adidas вважає інакше, що і пише у себе на сайті», — написав волонтер.

На скрінах можна побачити, що магазини Adidas працюють в окупованих Сімферополі, Севастополі та Ялті. Адресою цих торгових точок вказана «Російська федерація».

Компанія Adidas утворилась від сімейного бізнесу братів Дасслерів, які почали виготовляти одяг та взуття для спортсменів у 20-х роках минулого сторіччя. Обидва брати — Адольф та Рудольф Дасслери — були переконаними членами нацистської партії.

У 1948 році брати розсварились та заснували власні бренди. Адольф почав працювати під брендом Adidas (абревіатура від Адольф Дасслер), а Рудольф створив компанію Puma.

Компанія Adidas є спонсором відомих світових спортсменів та зірок, в тому числі Девіда Бекхема, Зінедіна Зідана, Ліонеля Мессі та Кендалл Дженнер. Німецький бренд також одягає збірну Росії з футболу.

Джерело: «Знай.ua«

Рекомендуем: