Вы здесь

Приходько відреагувала на таємний концерт Лорак в Києві

Відома українська співачка та волонтер АТО Анастасія Приходько жорстко відреагувала на виступ Ані Лорак, яка вже кілька років живе і працює в Москві, на концерті в Києві.

Відеозвернення вона записала для свого блогу на «Обозревателе». Вона сказала, що Лорак зустрічали в Києві оваціями і захопленими оплесками. Так українці, за її словами, лише продемонстрували, як можна зраджувати та принижувати свою країну і її історію.

«Чому ви це дозволяєте, поясніть. Люди, які будують цю країну, починаючи від таких, як я, артистів, закінчуючи волонтерами, медиками — людьми, які намагаються поліпшити життя один одного без вашої долі … Просимо тільки одне, та куди ти до нам. Зробіть саме мінімальне — не впускати сюди національних зрадників. Чи не забирайте нашу країну, нашу історію, ви ж всіляко показуєте, як можна її зраджувати, як можна принижувати «, — підкреслила артистка.

Обережно! На відео звучить ненормативна лексика.

Нагадаємо, раніше портал «Знай.ua» повідомляв, лише недавно скандально відома співачка Ані Лорак раділа виступу в Кремлівському палаці Москви, де їй вручили музичну премію «Золотий грамофон-2017». Після цього вона приїхала до Києва, де заспівала на святковому концерті до 15-річчя балету «Freedom» в «Палаці Україна».


Рекомендуем: