Вы здесь

Півсвіту плаче, півсвіту скаче: Савченко пояснила дикі танці на ювілеї

Народний депутат Надія Савченко розговорилася під час інтерв’ю і вперше прокоментувала танці на ювілеї відомого журналіста Дмитра Гордона під пісню Вєрки Сердючки.

Відповідне відео оприлюднено в YouTube.

«Ви, коли даєте інформацію, ви перевіряєте? Ви бачили там блузку і спідницю-футляр? Значить, ви погано дивилися — там сукня. Я не знаю, через яку призму ви перевіряєте факти. Якась жінка недогледіла, в чому я одягнена. Ви подали брехню», – розлютилася депутат.


Відео: Савченко танцює на ювілеї Гордона


Вона зазначила, що дуже любила і досі полюбляє танцювати, незважаючи на війну в країні. Ці події, за її словами, не заважають людям одружуватися і продовжувати життя.

«Півсвіту плаче, півсвіту скаче» — є така приказка», — резюмувала Савченко.


Дивіться повне інтерв’ю з Надією Савченко


Тим часом, нардеп поскаржилася, що їй не подобається перебувати в центрі уваги. Вона дуже здивувалася, що її танці зняли саме на ювілеї Гордона, а не в нічному клубі в Ірпені, де вона розважалася під концерт рок-музиканта Галицького.

«Мені не подобається бути в центрі уваги, але я не можу перестати жити через те, що ви мене поставили в центр уваги. Я буду жити, а вам, якщо подобається спостерігати за життям інших, а не жити самим, спостерігайте», – розлютилася вона.

Джерело: «Знай.uа«


Рекомендуем: