Вы здесь

Перенесення дати Різдва: до чого готуватися українцям

У всьому світі тільки три з п’ятнадцяти православних церков відзначають Різдво Христове 7 січня

Про це заявив народний депутат від групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

«… тільки три з п’ятнадцяти помісних православних церков світу відзначають Різдво 7 січня. Всі інші святкують саме 25 грудня. Тому говорити, що саме 7 січня Різдво православне не можна в принципі, адже більшість православних церков святкують Різдво напередодні Нового року, а не після. Тільки країни, які перебували під впливом Радянського Союзу, не погодилися тоді виконувати рішення Собору», – зазначив парламентар.

Рибчинський впевнений, що перенесення свята допоможе Україні «повернуться до загальнохристиянських цінностей».

«Як відомо, правонаступником СРСР стала Російська Федерація, яка анексувала наш Крим і окупувала значні території українського Донбасу. Росія ніколи не сприймала європейські прагнення Незалежної України. А одне з таких прагнень – це повернення до загальнохристиянських цінностей, на яких побудована європейська цивілізація», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, парламентар Микола Княжицький запропонував Верховній Раді проголосувати за законопроект №5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів», згідно з яким 25-е грудня буде офіційно визнано святковим днем. За його словами, це допоможе «оптимізації святкування Різдва Христового та Нового року».

Джерело: Politeka

Рекомендуем: