Вы здесь

П’ятниця 13-го: чого не можна робити в цей день

У цьому році ми вже пережили одну п’ятницю 13-го. Було це ще у січні, а ось в жовтні буде й друга. Сказати, що це звичайний день, не можна. Як мінімум, тому що досить багато народу буде розповідати про те, що «сьогодні п’ятниця 13-го», або ж «що можна робити в п’ятницю 13-го», або про якісь прикмети. Варто ставитися до цього серйозно, чи ні, вибирати тільки вам. Але, все ж, для найбільш забобонних, або тих, кому цікаво, ми вирішили розповісти, що не можна робити в п’ятницю 13-го.

Не беріть грошей у борг

Краще взагалі не брати грошей у борг. Але вважається, що в п’ятницю 13-го це категорично заборонено робити. Тому, що будь-який негатив, і інші погані емоції будуть передаватися саме через гроші.

В п’ятницю 13-го не можна розповідати про свої сни

Вважається, що в цей день дуже чутлива підсвідомість. І якщо ви будете розповідати про свої сни, навіть близьким людям, то можете позбавити себе майже всіх життєвих сил. Так, що можна просто залишити свої сни при собі, поки п’ятниця 13-го не закінчиться.

В п’ятницю 13-го не можна сваритися і конфліктувати

Потрібно сказати, що в цей день всі люди дуже емоційні, тому будь мінімальний конфлікт переросте в грандіозний скандал. Так, що, якщо не стримувати своїх емоцій, то можна сильно пошкодувати.
А от коли п’ятниця 13-го закінчиться, то можна і виплеснути все, що накопичилося.

В п’ятницю 13-го не можна подорожувати

Вважається, що в цей день будь далекий шлях буде сповнений сюрпризів і зовсім неприємних. Тому будь-яку поїздку можна відкласти на суботу 14-го.

Не можна проводити будь-які медичні втручання

П’ятниця 13-го досить складний день. Деякі кажуть, що в цей день є велика ймовірність того, що все пройде дуже погано через дії медперсоналу. Тому деяким, якщо вірити прикметам, краще взяти вихідний.

Дивіться: Що не можна робити і Чим небезпечна п’ятниця 13: ТОП 20 заборон в п’ятницю 13

Тепер ви знаєте, що не можна робити в п’ятницю 13-го. Нічого.

Джерело: https://znaj.ua/

Рекомендуем: